derinekb.com’a hoş geldiniz.

Bu gizlilik politikası ile DERİN MEKANİK MÜHENDİSLİK ENERJİ PROJE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından enerji kimlik belgesi düzenleme hizmetleri verebilmesi için sahip olduğu internet sitesi derinekb.com (Gizlilik politikasında “derinekb.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların derinekb.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

derinekb.com, kişisel bilgilerin ve derinekb.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. derinekb.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, derinekb.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, derinekb.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, derinekb.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler derinekb.com tarafından da güncellenebilecektir.

derinekb.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi derinekb.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

derinekb.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

derinekb.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, derinekb.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı: DERİN MEKANİK MÜHENDİSLİK ENERJİ PROJE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Emek Mahallesi 29. Sokak No:38/A 06490 Çankaya/Ankara

Eposta: info@derinmuhendislik.com.tr

Tel: 0 312 230 24 95

Fax: 0 312 230 24 96 

Kategoriler: Genel